Tel: 02 623 10 920 (po-ne 7-22h)
ÚvodPodpora

Píly

Evolution RAGE 1 u Loskutáka

Píly

Populárna relácia pre domácich kutilov je na obrazovkách TV Nova od roku 2001. V septembri 2012 sme u Loskutáke predstavili multifunkčnú pílu RAGE 1. 

Spokojný zákazník s pílami RAGE

Píly

Mnohí naši zákazníci majú s pílami RAGE výborné skúsenosti. Jeden z nich sa rozhodol podeliť s vami o svoje skúsenosti s rezaním rôznych materiálov.

Nezávislý test píly Rage-B

Píly

Pred mesiacom sme boli oslovení zástupcom stránky hustejvercajk.cz so záujmom o testovanie náradia EVOLUTION RAGE. Chceli si ho vyskúšať a pozrieť sa na jeho možnosti. Prvú testoval multifunkčnú Rage-B pílu.

NOVINKA - Kotúč na oceľ pre RAGE 3

Píly

Do našej ponuky sme zaradili pílový kotúč EVOLUTION na oceľ aj pre pokosové píly Rage 3 a Rage 3-DB.

Rage 3 - Bezkonkurečne reže všetko jedným kotúčom

Píly

Tommy Cross zo spoločnosti Homeground Landscape Gardening (zaoberá sa záhradnou architektúrou) otestoval Pokosovú pílu RAGE 3 na rezanie rôznych typov materiálov. Vo videu nájdete veľa rozličných vecí, ktoré sa mu pomocou jedného kotúča podarilo prerezať.

100% spokojnosť zákazníka

Píly

Produktom značky EVOLUTION veríme natoľko, že vám ponúkame možnosť vrátiť nám ich do 30 dní späť. My vieme, že sú skvelé a výborne sa s nimi pracuje. Teraz si ich aj vy môžete vyskúšať a presvedčiť sa o ich kvalitách. Ak predsa len nebudete spokojný, vrátime vám peniaze späť. Bez akýchkoľvek otázok.